Oferta

Kompleksowe zakładanie ogrodów

Projektowanie i zakładanie ogrodów przydomowych to główny cel naszej działalności. Ogród wymaga uprzedniego zaplanowania wielu szczegółów – od kształtu terenu, przez założenie trawnika i dobór odpowiednich roślin aż po nawodnienie i rozmieszczenie elementów małej architektury. Przed podjęciem pracy należy dokładnie przemyśleć jak ma wyglądać Twój wymarzony ogród. Jesteśmy aby pomóc i wraz z Tobą wyznaczymy odpowiednią wielkość terenu,. Pomożemy w doborze kwiatów, drzew i krzewów oraz zaplanujemy ich rozmieszczenie. Nic nie stoi na przeszkodzie aby Tój ogród oprócz roślinności posoadał takie elementy jak oczka wodne, brukowane ścieżki, tarasy z drewna czy system automatycznego nawadniania.

Projektowanie ogrodów i terenów zieleni

Elementy zieleni krajobrazu cieszą i powodują że odbiór miejsc zielonych jest bardzo przyjemny. Nasza firma zadba o stan trawników, kwiatów, drzew oraz krzewów w ogrodach. Ogród to przecież miejsce wypoczynku i relaksu. Oprócz ochrony i upiększania ogrodów przydomowych specjalizuje się także w całorocznej pielęgnacji zieleni w miejscach publicznych – nie tylko wokół budynków, ale także w parkach, skwerach czy na placach zabaw.

Zakładanie trawnika z siewu i rolki lub sztucznej trawy

Zakładanie trawnika z siewu i rolki lub sztucznej trawy

Nasza firma posiada w ofercie profesjonalny agregat uprawowo siewny renomowanej firmy r2 która jest liderem w branzy zakładania i wysiewu trawnika. Maszyna za jednym przejazdem spulchnia gorna warstwę gleby.wsiewa nasienie i przysypuje ziemia oraz przygniata ziemie walcem strunowym. Efekt z połaczeniem badzo dobrego materialu siewnego jest znacznie lepszy niż tradycyjny wysiew reczny.

Trawnik z rolki

Trawnik z rolki sprowadzamy az z Holandii.naszym głownym celem i atutem jest jakość gotowego trawnika.mimo dalekiej drogi jesteśmy w stanie dac gwarancje pięknej i swiezej trawy już po rozłożeniu.a to tylko dla tego ze trawa scieta na plantacji trafia do specjalnej chłodni vacum gdzie jest uspiona na 48 h.i może być transportowana nawet w najcieplejsze dni w roku.

Pielęgnacja ogrodów

W ramach świadczonych przez naszą firmę usług ogrodniczych wykonujemy takie czynności jak podlewanie i przycinanie trawników, odchwaszczanie ręczne i chemiczne, formowanie drzew i krzewów, tworzenie rabat ogrodowych, a ponadto instalacja elementów wodnych oraz oświetlenia ogrodowego. Ponadto chronimy rośliny przed szkodnikami i dbamy o ich prawidłowy rozwój za pomocą nawozów.

Pielęgnacja trawników

Piękny zielona murawa to widok, który koi zmysły i wpływa pozytywnie na nasze usposobienie. Jednak tego rodzaju doznania zapewni jedynie odpowiednio utrzymany trawnik. Jego stan ma duży wpływ nie tylko na samopoczucie, ale również na odbiór wizualny posesji. Wygląd trawnika będzie miał również decydujące znacznie dla atrakcyjności ogrodu. Dlatego duże znacznie ma odpowiednia pielęgnacja trawnika.

Automatyczne systemy nawadniania

Nowoczesne technologie ogrodnicze można z powodzeniem wykorzystać we własnym, przydomowym ogrodzie. Samodzielne podlewanie roślin pochłania wiele czasu, wymaga systematyczności oraz nie gwarantuje, że zawsze dostarczymy równomiernie wodę we wszystkie niezbędne miejsca. Nasza firma proponuje systemy automatycznego nawadniania odpowiadające za prawidłowe nawadnianie ogrodów, zarówno dla nowych projektów, jak i już istniejących.

Niwelacja i kształtowanie terenu

Aby złożyć ogród potrzeba wiedzy i wysiłku. Niejednokrotnie porównywalnego z tym przy budowie domu. Niezwykle ważnym więc jest, aby z kształtowaniem jego terenu udać się profesjonalistów. Nasza firma to firma z doświadczeniem i wspólnie z Tobą zaplanujem rozmiar, kształt oraz układ pagórków, dolinek i ścieżek Twojego ogrodu. Czyniąc go tym idealnym do zagospodarowania zieleniom.